ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na ukončení prvního pololetí si naši druháci prožili noc opět ve škole. Po úvodních hrách, dobrodružné aktivitě a večeři je čekalo překvapení.

Na půdě školy totiž ožil díky dětem duch rytíře Půty z Půtova, který, jak jsme se dozvěděli, je ochráncem školáků a dětí vůbec. Naučil naše druháky, jak se šermuje a pomohl nám rozdávat vysvědčení. Přiznal se, že této výsady se mu doposud nedostalo. Pak si děti zatančily pár tanečků, poslechly si pohádku na dobrou noc a odebraly se do říše snů. 

třídní učitelky a vychovatelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol