ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 14. 12. se vypravili žáci 3. B do kuchyňky. Společnými silami vypracovali těsto a pustili se do vykrajování cukroví.

Pracovali ve čtyřech skupinách a byli velmi šikovní. Každá skupina si upekla svoje cukroví a vzájemně ochutnávali. Po důkladném úklidu kuchyňky se vrátili žáci do třídy a napsali slohovou práci, ve které popsali pracovní postup VÁNOČNÍHO PEČENÍ. Všichni byli spokojeni a trochu cukroví odnesli ochutnat domů rodičům.

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol