ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Čerti si v úterý a středu posvítili i na žáky v naší i mateřské škole Slunečná. Zvonění za dveřmi vzbuzovalo respekt a některým zlobivcům tuhla krev v žilách, ale pytle vládců pekel nakonec zůstaly prázdné.

Písničkami i básničkami se to ve třídách rozezvučelo nahlas, přece jen takový počet čertů je třeba nějak ukonejšit, neboť někteří působili opravdu strašidelně. Avšak Mikuláš s anděly celé to hemžení mírumilovně uklidňoval, a tak se všechny návštěvy obešly jen se šmouhami na tvářích, které si pobíhající čerti tradičně užívali. Nakonec si všichni žáčci osladili život, protože bez nadílky se přece taková návštěva neobejde a nikdo nezlobil natolik, aby si ji nezasloužil.

Mgr. S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol