ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

16. září tohoto roku uplynulo přesně 200 let od nalezení významné literární památky našeho města – Rukopisu královédvorského. V souvislosti s tím pořádají některá kulturní zařízení přednášky, výstavy a další podobné akce spojené s tímto tématem.

8. třída navštívila výstavu Rukopis královédvorský inspirující. Žáci si prohlédli artefakty související s nálezem rukopisu i s rukopisem samotným. Seznámili se s životem Václava Hanky.

Žáci 9. třídy si vyslechli přednášku týkající se Rukopisu královédvorského v městské knihovně, okolnosti jeho nalezení a dopad na kulturní život v českých zemích.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol