ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 24. října 2017 jsme společně s paní učitelkou I. Codrovou navštívili Úřad práce v Trutnově, kde jsme se zúčastnili besedy „Volba povolání pro žáky 9. tříd“.

Na místě jsme také obdrželi Atlas školství a dotazník ke svému oboru. Zhlédli jsme zajímavou prezentaci o nezaměstnanosti v ČR a státní podpoře. Na konci akce jsme měli možnost vyzkoušet si placené programy na volbu povolání. Přednáška byla velmi přínosná pro naši budoucnost.

Za 9. třídu Tomáš a Michaela Kubíčkovi

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol