ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Když se v pondělí 18. 9. naši druháci vypravili do knihovny Slavoj, ani netušili, jaké dobrodružství je čeká.

Princeznu Pohádku unesl vládce země Analfabetie, kde jsou všechny knihy zakázané. Díky neohroženému princi Komiksovi a našim dětem se podařilo princeznu po splnění tří úkolů vysvobodit. Za odměnu druháčci dostali klíče od kouzelného království knih.

Naše díky patří pracovníkům knihovny, kteří celou akci připravili s pečlivostí jim vlastní.

třídní učitelky


  

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol