ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci naší školy sbírali celý školní rok 2016 – 2017 plastová víčka. Podařilo se nám jich nakonec předat k recyklaci 132 kg. Měli jsme velkou radost, že jsme je mohli věnovat na charitativní akci dne 23. 9. v Bílé Třemešné Adélce Formánkové, které, doufáme, trochu pomohou a bude mít radost, že děti i učitelé ze ZŠ Podharť na ni myslí a drží jí pěsti. Děkujeme všem, kteří víčka přinesli a stále nosí. I v tomto školním roce budeme víčka opět sbírat, aby mohla posloužit dobré věci.

Mgr. Ivana Pešťáková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol