Netradiční dárek na závěr školního roku pro své spolužáky z podharťské školy zorganizoval Václav Prouza, žák osmé třídy.

Přišel s nápadem uspořádat v tělocvičně školy koncert mladé talentované zpěvačky Naty Hrychové. Po projednání s vedením školy a s pedagogickým sborem nestálo již nic v cestě k uskutečnění jeho myšlenky. Sám oslovil manažera zpěvačky, domluvil termín koncertu, zajednal zvukaře. Žákům se koncert moc líbil. Její vystoupení okomentovali slovy: „Byl to úplně boží koncert - vidět Naty naživo“. Již nyní se těší, jaký nevšední zážitek jim Vašek připraví na příště.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.