ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Netradiční dárek na závěr školního roku pro své spolužáky z podharťské školy zorganizoval Václav Prouza, žák osmé třídy.

Přišel s nápadem uspořádat v tělocvičně školy koncert mladé talentované zpěvačky Naty Hrychové. Po projednání s vedením školy a s pedagogickým sborem nestálo již nic v cestě k uskutečnění jeho myšlenky. Sám oslovil manažera zpěvačky, domluvil termín koncertu, zajednal zvukaře. Žákům se koncert moc líbil. Její vystoupení okomentovali slovy: „Byl to úplně boží koncert - vidět Naty naživo“. Již nyní se těší, jaký nevšední zážitek jim Vašek připraví na příště.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol