V posledním školním týdnu jsme se vypravili na exkurzi na letiště Aeroklubu Dvůr Králové nad Labem. Prohlédli jsme si větroně a motorová letadla.

Mohli jsme se posadit do Blaníku a podívat se na řídící věž. Dozvěděli jsme se také něco o práškovacích letadlech Čmelák. Členové aeroklubu nám i provedli ukázku letu s několika průlety nad letištěm.
Vyřizujeme pozvání na návštěvu letiště prvních čtrnáct dnů v červenci, kdy ve Dvoře Králové probíhají plachtařské závody a 26. srpna se pak můžete zúčastnit leteckého dne s ukázkou různých druhů letadel a vrtulníků.

žáci 6. A třídy

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.