ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 20. června se naše třída sešla na vlakovém nádraží. V 8.00 hod. jsme jeli vlakem do Turnova a následně do Rovenska pod Troskami.

Zde jsme navštívili krásnou památku, zvonici s obrácenými zvony. Potom jsme šli do kempu Nebákov, kde jsme skočili ihned do rybníka. Po večeři jsme absolvovali dobrodružnou obchůzku okolo rybníka. Večer jsme všichni unaveni šli ihned spát.
Ve středu jsme šli na Trosky, odkud byl z vrchu Panny a Baby nezapomenutelný výhled. Po prohlídce jsme jeli do Dvora Králové nad Labem. Všem se nám výlet líbil a bylo to pro nás krásné zakončení 9. třídy.

žáci 9.B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol