ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V sobotu 1. dubna nebyl pro děti z Podhartě žádný apríl, ale skutečné tradiční setkání v přízemí naší budovy.

A tak nešvitořila jen příroda, nýbrž i jinak klidná sobotní škola. Pracovní atmosféra okamžitě všechny pohltila, 67 účastníků se kupodivu velice ukázněně přesouvalo mezi jednotlivými stanovišti a za chvíli si už odnášely děti jednotlivé výrobky, které vznikaly pod šikovnýma rukama našich nejmladších. Slepičky jistě vyzdobí okna hned odpoledne a za složitější zápichy do květináčů se také nemusí nikdo stydět. Velikonoční beránek tentokrát nebude pouze k snídani, ale potěší oči nejen rodičů přes celé svátky. Teď už zbývá jen oprášit v paměti koledy a očekávané dny volna mohou s úsměvem začít. Poděkování též patří všem vychovatelkám i učitelkám z 1. stupně, které se na přípravě i průběhu celého dopoledne podílely a bez jejichž pomoci by se dílničky nemohly konat. 

Markéta Hošková, ved. vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol