ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Poslední březnový podvečer se třída 2. A sešla v knihovně Slavoj, aby strávila dobrodružnou noc s Andersenem.

Nejprve jsme si vybalili úžasné dobroty, ze kterých vzniknul perfektní raut (Děkujeme, maminky a tatínkové!). Na začátku večera jsme se dozvěděli něco o životě pana Andersena a také o Čtyřlístku – jehož čtyřem hrdinům byla tato pohádková noc zasvěcena a pak už jsme se rozdělili do čtyřech skupin a začali soutěžit. Největším překvapením byla noční návštěva kostelní věže s průvodcem, kterému rovněž patří velký dík. Tímto průvodcem byl bývalý žák naší školy Jan Langfelner, který nám o její historii řekl mnoho zajímavostí. Po návratu do knihovny proběhlo vyhodnocení celovečerní soutěže, v níž nikdo neprohrál a pak už byl čas jít do hajan. Noc s Andersenem se nám moc líbila a rádi bychom proto poděkovali knihovnicím Denise a Sabině, které nám tento zážitek zprostředkovaly!

Mgr. Lenka Buřvalová a žáci 2. A

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol