ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve dnech 19. – 24. února jsme se my, žáci 7. třídy, vydali na lyžařský výcvik. Jako již tradičně výcvik probíhal na chatě Juta ve Špindlerově Mlýně.

Když jsme dorazili na místo, odnosili jsme zavazadla k chatě a vybalili si. Hned druhý den jsme vytáhli lyže a vyzkoušeli sníh, a to i přes špatné počasí, kdy pršelo. Nevzdali jsme se a vydrželi. Ve středu ovšem tak vydatně lilo, že jsme museli zůstat na chatě. I tak jsme si užili spoustu zábavy při hraní her. Když se odpoledne počasí umoudřilo, vydali jsme se na pěší výlet do Špindlerova Mlýna pro nějaké sladkosti. Ve čtvrtek jsme oprášili běžky, zazávodili jsme si na nich a vrátili jsme se k chatě stavět sněhuláky. V pátek nás čekal poslední závod – „O nejrychlejší lyži". Po vyhlášení výsledků jsme si sbalili věci a už jsme vyjížděli zpět do Dvora Králové.
Lyžák jsme si moc užili a všechny nás sblížil. Budeme na něj vzpomínat. Děkujeme p. uč. Novotnému a Hulíkovi za organizaci a skvělý program.

Za 7. třídu sepsaly Matylda Svobodová a Vendula Jarolímková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol