ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Takto nazvaný projekt jsme zakomponovaly do výuky prvouky 1. tříd právě v době, kdy se s dětmi učíme o lidském těle,

péči o jeho zdraví a zdravém stravování. Spolu s Hurvínkem se děti naučily, jak se mají co nejlépe o své zoubky starat. Zodpověděly na otázky v kvízu, doplnily pracovní list. Za odměnu pak od řetězce dm dostaly dárkovou tašku s dětským kartáčkem, zubní pastou, přesýpacími hodinami, samolepkou do koupelny a žvýkačkami bez cukru. Celé téma se kromě prvouky prolíná také do výtvarné výchovy a českého jazyka. 

tř. uč. H. Havlíčková a Š. Ruprichová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol