ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již tradičně po vánočních svátcích probíhá na naší škole klání atletů ve skoku vysokém.

Letos jsme po krásném období běžkování trochu posunuli termín tohoto tradičního závodu, ale na výkonech se nic nezhoršilo, ba naopak. Letošní závody měli nečekaně velkou účast a tak o to víc těší výsledky, kterých dosáhli borci a borkyně z Podhartě. Jmenovitě nejúspěšnějšími skokany byli v kategorii ml. dívek na 1. místě Káťa Kubíčková, druhá byla Nikol Šormová a třetí Vendula Jarolímková – tedy kompletní bedna pro PODHARŤ. Mladší chlapci přišli pouze o zlato, takže druhý je náš Pepa Hanzlíček a třetí Kuba Grus. Ve starší kategorii zářily hvězdy z atletického oddílu a mezi pro nás známé tváře brala zlato Anička Dušánková a stříbro Tonda Lahučký – oba bývalí žáci naší školy.
Sportu zdar a za rok se opět těšíme. 

Mgr. Petr Novotný

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol