ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V tyto podzimní dny se druháčci vypravili do dvorské knihovny Slavoj. Po příchodu jsme se postavili, abychom slavnostně přivítali princeznu Pohádku.

Představila se nám, začala si číst a najednou -  z ničeho nic - usnula. To ji začaroval zlý Nečterád! Za chvíli přišel princ Komiks a jal se Pohádku zachraňovat. Nebylo to jednoduché, jak už to tak bývá, musel splnit tři úkoly. A my  - když už jsme v té knihovně byli  – jsme mu s těmi úkoly pomohli.  Statečný Komiks naštěstí věděl o kouzelné knize, ve které jsme nakonec našli to správné zaklínadlo na probuzení princezny Pohádky. Všichni pomocníci pak dostali od princezny za odměnu klíč, aby nezapomněli, že svým čtením mohou odemknout mnohé zajímavé příběhy schované v knížkách…
Děkujeme zaměstnancům knihovny za další povedenou akci, moc se nám líbila! 

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol