ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V rámci Evropského dne jazyků se žáci naší školy zúčastnili programu v DDM Jednička. 

Cestovali nejen po nejstarším kontinentu, ale podívali se také do dalších zemí světa. Na 6 stanovištích si žáci II. stupně procvičili nejen cizí jazyk, ale také reálie a kulturu dané země. Velkou atrakcí pro děti byla prezentace španělštiny v podání rodilého peruánského indiána.  Celý program provázel soutěživý duch, žáci sbírali za své dovednosti a vědomosti body a mohli se porovnat se svými vrstevníky. Všichni učitelé i děti byli spokojeni nejen s krásným umístěním, ale i s organizací a průběhem celé akce. Tímto bychom organizátorům rádi poděkovali.  

Mgr. Ida Šturmová

výsledky  >> zde <<

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol