ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Páteční zářijové dopoledne trávili prvňáci z naší školy na přírodovědné exkurzi v Hájemství.

V krásném areálu LČR poznávali rostliny a živočichy, na "hřbitově odpadků" se naučili, jak je důležité třídit odpad. Samozřejmě zbyl čas i na zábavu na přírodním dětském hřišti. První společná akce prvňáčků se vydařila také díky nádhernému počasí. 

H. Havlíčková, Š. Ruprichová, třídní učitelky

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol