ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ředitelství školy děkuje všem sponzorům školy, kteří v letošním školním roce škole pomáhají při zajišťování různých akcí, a to finančně či materiálně. Věříme, že se současný seznam do konce roku ještě rozroste.

Hlavním stálým sponzorem je Eset software spol. s r. o.

Dále bychom rádi poděkovali:

Cukrárna U Pastvů - manželé Pastvovi
Hračky a sport - paní Rozsívalová
KOKAM Kocbeře
RWE - Východočeská plynárenská a. s.
Katka a spol. - Pekařství
výrobna cukrářských výrobků CARLA spol. s r. o.
paní Pavlína Brunová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol