ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Všechny děti i učitelé naší školy děkují manželům Pastvovým za sladký sponzorský dárek k MDD.

Přestože za vysvědčení všichni nejspíš sladkou odměnu od rodičů neobdrží, cukrárna U Pastvů ocenila za celoroční snahu o vzdělání všechny děti bez rozdílu a k mlsání je opravdu nebylo třeba nutit. Ještě jednou děkujeme!!

Mgr. Karel Fliegr

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol