ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 22. 2. 2015 byla na naší škole zprovozněna anglická knihovna, která čítá přes 50 titulů. Některé knížky jsou dvojjazyčné (anglicko-české),

ale převážná většina je psaná pouze v jazyce anglickém. Děti si mohou po dobu 1 měsíce zdarma dle výpůjčního řádu vypůjčit některý z mnoha nabízených žánrů od klasických pohádek a románů, sci-fi, detektivek, dobrodružných románů pro kluky i holky, až po zeměpisné a přírodovědné publikace, které jsou zastoupeny v různých úrovních od úplných začátečníků A1 až po mírně pokročilé B1+. Seznam veškeré literatury i s patřičnými odkazy najdete na webu školy. Těšíme se, že tato nabídka osloví mnoho našich studentů a bude velkou motivací v oblasti anglické literatury. Pevně věříme, že povede k rozšíření slovní zásoby, jednotlivých slovních spojení a frází, k upevnění gramatických jevů v souvislostech a zlepší jednu z velmi důležitých dovedností čtení s porozuměním.
I když máme pro začátek poměrně pěkný základ, rádi bychom touto cestou požádali rodiče, kteří nás chtějí podpořit, o jakýkoliv sponzorský dar (knižní i finanční). Děkujeme. 

Mgr. Lenka Paťavová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol