ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 4. 9. 2012 během velké přestávky žáci 5. až 9. tříd naší školy volili své zástupce do Žákovského parlamentu. Nejprve ve svých třídách se svými třídními učiteli žáci diskutovali o tom, jaký by jejich zástupce měl být.

Každý pak dostal svůj volební lístek, na kterém vyplnili své kandidáty a zároveň mohli odpovědět na čtyři otázky v dotazníku o činnosti ŽP. Lístečky žáci házeli do "urny" v místnosti ŽP. Na klidný průběh voleb dohlížela komise složená z členů loňského parlamentu. Komise spočítala hlasy v jednotlivých třídách a koordinátor ŽP se pak zvolených dotázal, zda jsou ochotni pracovat v ŽP. Pokud odmítli tuto funkci, byli oslovení další žáci ze třídy s nižším počtem hlasů.

Žákovský parlament bude mít v novém školním roce toto složení:

za 5. A Martin Flégl a Vojtěch Antuš,
za 5. B Tadeáš Paťava a Elisa Tomková,
za 6. tř. Jana Heřmanská a Vladislav Michek,
za 7. tř. Filip Leder,
za 8. tř. Nikola Fejglová a Denisa Matějková,
za 9. tř. Barbora Musilová a Natálie Špůrová.

Koordinátor ŽP Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol