ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

První týden školního roku byl ve volbách sestaven nový Žákovský parlament z žáků 5.-9. tříd.

Zvolení členové Žákovského parlamentu sešli, aby si udělali společné foto.

Členové ŽP jsou:

5. A. Martin Flégl a Vojtěch Antuš,
5. B. Tadeáš Paťava a Elisa Tomková,
6. Jana Heřmánská a Vladislav Michek,
7. Filip Leder,
8. Nikola Fejglová a Denisa Matějková,
9. Barbora Musilová a Natálie Špůrová,
koordinátorka ŽP Marta Mokrá.

Člen ŽP mluví za svoji třídu a snaží se domluvit akce celoškolní a spolupracují s třídními učiteli. Za tento měsíc se vyřešili zatím základní organizační věci jako například rozdělení povinností členů parlamentu (předseda - Natálie Špůrová, kronikář - Bára Musilová, redaktor - Filip Leder, fotograf - Nikola Fejglová, Denisa Matějková, nástěnkář - Jana Heřmanská, Ladislav Michek).

ŽP pokračuje ve sběru víček. Vybíráme je ve středu ráno před vyučováním v naší místnosti v prvním patře.

Provedli jsme vyhodnocení ankety žáků, která byla součástí volebních lístků. Dozvěděli jsme se z nich, že se líbila v minulém roce akce Den učitelů i písničky na přání. Budeme tyto akce rádi podporovat. Chceme připravovat také úplně nové programy.
Žákovské schůzky budou probíhat v pondělí v 7:30 hodin.

redaktor ŽP

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol