ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

První týden školního roku byl ve volbách sestaven nový Žákovský parlament z žáků 5.-9. tříd.

Zvolení členové Žákovského parlamentu sešli, aby si udělali společné foto.

Členové ŽP jsou:

5. A. Martin Flégl a Vojtěch Antuš,
5. B. Tadeáš Paťava a Elisa Tomková,
6. Jana Heřmánská a Vladislav Michek,
7. Filip Leder,
8. Nikola Fejglová a Denisa Matějková,
9. Barbora Musilová a Natálie Špůrová,
koordinátorka ŽP Marta Mokrá.

Člen ŽP mluví za svoji třídu a snaží se domluvit akce celoškolní a spolupracují s třídními učiteli. Za tento měsíc se vyřešili zatím základní organizační věci jako například rozdělení povinností členů parlamentu (předseda - Natálie Špůrová, kronikář - Bára Musilová, redaktor - Filip Leder, fotograf - Nikola Fejglová, Denisa Matějková, nástěnkář - Jana Heřmanská, Ladislav Michek).

ŽP pokračuje ve sběru víček. Vybíráme je ve středu ráno před vyučováním v naší místnosti v prvním patře.

Provedli jsme vyhodnocení ankety žáků, která byla součástí volebních lístků. Dozvěděli jsme se z nich, že se líbila v minulém roce akce Den učitelů i písničky na přání. Budeme tyto akce rádi podporovat. Chceme připravovat také úplně nové programy.
Žákovské schůzky budou probíhat v pondělí v 7:30 hodin.

redaktor ŽP

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol