ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V listopadu jsme poprvé sestavili přehled narozenin a svátků žáků naší školy. Připravujeme další naši pravidelnou měsíční rubriku na nástěnku.

Na Mikuláše chystáme první malou akci pro žáky naší školy. Ve středu uvítáme na celé škole Mikuláše, Čerta a Anděla v mikulášských čepičkách. Věříme, že se zúčastní co nejvíce žáků ze všech tříd a zpříjemní to mikulášskou atmosféru na naší škole. K tomu pomohou i písničky. Na nástěnku jsme k této příležitosti připravili plakát.

Nadále shromažďujeme nasbíraná víčka. Blíží se uzávěrka za 1. pololetí 18.1. 2013. Prosíme tímto dva majitele dvou igelitových víček s větším množstvím víček, aby se přihlásili. Tašky byly odevzdány bez jmen a počtu víček.

redaktor ŽP

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol