ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na začátku měsíce jste si opět mohli přečíst na naší nástěnce, kdo tento měsíc slaví narozeniny nebo svátek a zahráli jsme všem oslavencům písničku jako dárek.

Písničkami jsme pokračovali na Mikuláše, kdy jsme si během velké přestávky zpříjemnili den vánočními hity od Johna Lennona a Bobby Helms, od skupiny Wham! a hitem z filmu Love Actually. Na Mikuláše jsme vyhlásili "Čepičkový den" a kdo měl chuť, mohl očekávat příchod Mikuláše do školy v klasické červené čepičce s bílou bambulkou. Všichni účastnění si udělali na památku fotku.

koordinátor ŽP Mgr. Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol