ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Městský úřad Dvůr Králové nad Labem se rozhodl podpořit žáky škol v našem městě a umožnit jim zapojení v rozvoji své školy v rámci participativního rozpočtu.

Žáci z našeho žákovského parlamentu se na vzdělávací akci městského úřadu dověděli, význam participativního rozpočtu, co umožňuje, pravidla čerpání finanční částky z rozpočtu, jak dělat informační kampaň a jak vytvořit harmonogram do června 2024.

Naši zástupci z parlamentu již přemýšleli také o možnostech, na co částku 25 000 Kč čerpat. Budou dále spolupracovat s vedením školy, s třídními učiteli a svými spolužáky.

Marta Mokrá, koordinátor ŽP

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol