ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci z žákovského parlamentu se 19. prosince v aule SPOŠ v rámci projektu "Společná prevence na Královédvorsku" zúčastnili vzdělávací akce MAS.

Celé dopoledne je programem s názvem Bojujeme společně proti kyberrizikům provázel Mgr. Martin Kaliba, Ph.D. z Univerzity Hradec Králové. Na akci bylo celkem osm týmů z různých škol ORP Dvůr Králové nad Labem. Každý tým mimo jiné začal pracovat na svém dlouhodobém úkolu, který dokončí přes zimu a vzájemně si pak školy výstupy předají k jejich využití. Cílem je připravit zajímavé materiály k dalšímu vzdělávání dětí k bezpečnému chování na internetu. 

Marta Mokrá, metodik prevence a koordinátor ŽP

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol