ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V září ve třídách druhého stupně proběhly volby členů Žákovského parlamentu ZŠ Podharť.

Někteří členové zůstali ve funkci nebo došlo k doplnění, další třída se nedohodla na svých členech a samozřejmě vítáme nové členy za šestou třídu. Proběhla již první schůzka, na které jsme debatovali o plánech parlamentu. Dále jsme jednali o Studentském zastupitelstvu při Městském úřadu Dvůr Králové nad Labem.

Složení parlamentu: 

6. třída                    Adéla Kűhnelová, Jiří Slabý
7. A                        Markéta Žižková, Lukáš Vyšohlíd
7. B                        Kateřina Grigoriadu
9. třída                   Michaela Kubíčková, Václav Prouza

Koordinátor ŽP Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol