ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na naší škole opět působí žákovský parlament. Má svou klubovnu, která je sice skromná, přesto útulná. Parlament je demokratickým spojením mezi pedagogy, staršími žáky a vedením školy, neboť často jsou to právě žáci, kteří přicházejí se zajímavými nápady pro zlepšení chodu školy. K tomu, aby se věci dařily, významným způsobem napomáhá paní učitelka Marta Mokrá, která je obětavým průvodcem i moudrou rádkyní a spojovacím článkem mezi mládeží a dospělými. Víc hlav víc ví, a tak pravidelná setkávání jistě nejsou na škodu. Někteří z nich zároveň působí i v žákovském zastupitelstvu města, jež se také snaží naslouchat nápadům naší mladší generace. K pocitu sounáležitosti jistě přispívá i pravidelné připomenutí významných dnů v životě spolužáků, kdy se naším školním rozhlasem rozezní každý měsíc píseň a přání na počest oslavy jmenin či narozenin. Přeji jim hodně entuziasmu a těším se na spolupráci. 

za vedení školy Mgr. S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol