ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 15. 6. 2012 jsme uzavřeli sběr víček od PET lahví. Jestliže v 1. pololetí bylo sesbíráno 36 927 víček, ve druhém pololetí to bylo 112 664 víček.

Víčka už byla v průběhu pololetí odvezena do sběrných surovin, protože nebyly prostory k uskladnění takového množství, a nyní jsou opět připravené plné krabice k odvozu. Finanční odměna pro školu nebyla nijak velká, ale všichni se tříděním odpadů podílíme na ochraně naší přírody. Děkujeme proto všem dětem a jejich rodičům, že se do akce zapojili. Deset největších sběračů bylo odměněno praktickým dárkem a všem přejeme krásné prázdniny.

Velkový přehled >> zde <<.

za Žákovský parlament Mgr. Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol