ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Naše žákyně z 9. tříd Elen Honcová, Adéla Jahelková a Natálie Nechutová se zúčastnily tradiční soutěže na SPOŠ pro žáky základních škol.

Tým děvčat naši školu reprezentoval ve znalostech přírodovědné gramotnosti. Zadané úkoly se tedy týkaly hlavně přírodopisu a chemie, ale také práce na počítači s programem pro molekulární modelování a tvorbu chemických aparatur. Postupně dívky prošly čtyřmi stanovišti, kde poznávaly přírodniny, prováděly chemické pokusy, sestavovaly rovnice a vzorce sloučenin nebo luštily křížovky.

Děkuji za vzornou reprezentaci.

učitelka chemie Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol