Naše žákyně z 9. tříd Elen Honcová, Adéla Jahelková a Natálie Nechutová se zúčastnily tradiční soutěže na SPOŠ pro žáky základních škol.

Tým děvčat naši školu reprezentoval ve znalostech přírodovědné gramotnosti. Zadané úkoly se tedy týkaly hlavně přírodopisu a chemie, ale také práce na počítači s programem pro molekulární modelování a tvorbu chemických aparatur. Postupně dívky prošly čtyřmi stanovišti, kde poznávaly přírodniny, prováděly chemické pokusy, sestavovaly rovnice a vzorce sloučenin nebo luštily křížovky.

Děkuji za vzornou reprezentaci.

učitelka chemie Marta Mokrá

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.