ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

18. května se družstvo mladších žáků vypravilo soutěžit do Jičína. V Jičíně se konalo okresní kolo – DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ.

Sabina Bořková, Ema Kašová, Štěpán Lokvenc a Matěj Kopecký pečlivě trénovali a na závody se těšili. Soutěžili v jízdě zručnosti, jízdě po dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu, dále v poskytování první pomoci a samozřejmě nechyběly testy. Zvláště za zdravovědu si všichni zaslouží pochvalu – neměli ani jeden trestný bod. Při celkovém vyhodnocení jsme skončili na 8. místě. Soutěž měla ještě jednu část, kterou organizovala ARMÁDA ČR - POKOS. Děti soutěžily v posilování, sedy, lehy, hod granátem, práce s mapou, topografie a spousta dalších otázek. V této části jsme byli nejlepší a získali 1. místo. Spokojeni jsme odjížděli domů.

Všem dětem patří velká pochvala za vzornou reprezentaci školy, pěkné sportovní chování, zkrátka – všichni byli SUPER.

Těšíme se, že v příštím školním roce se přihlásí více družstev v okrese Trutnov a budeme soutěžit v domácím prostředí. 

Sabina Bořková, Ema Kašová, Štěpán Lokvenc, Matěj Kopecký a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol