ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Vážení rodiče, do Školské rady byla doplňkovými volbami na třídní schůzce zvolena z celkového počtu 122 platných odevzdaných lístků nejvyšším počtem 44 hlasů paní Lada Marksová.

Ve Školské radě Vás k dnešnímu dni zastupuje paní Radka Hulíková (předsedkyně), Mgr. Alena Demlová, Mgr. Lada Marksová. S žádostmi, dotazy, náměty, připomínkami k chodu školy se tedy na ně můžete obracet prostřednictvím mailové adresy: rszspdk@seznam.cz.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol