ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

U příležitosti Dne Země organizujeme:

1. sběr starého papíru,

2. výsadbu nového stromu.

Vy všichni máte možnost spolupodílet se na celosvětovém svátku ochrany přírody a životního prostředí, který byl stanoven již od roku 1970 na 22. dubna. Způsob je velice jednoduchý. Buď můžete dopravit v pracovní dny, v dopoledních hodinách do naší školy jakékoliv množství papíru nebo stačí zavolat na tel. číslo 499 620 190 nebo 731 579 633 a my si tento papír sami od Vás rádi do výše uvedeného dne odvezeme.

Jistě si pamatujete, že se při lednové vichřici příroda zachovala macešsky k letité vrbě, která k budově školy celá desetiletí neodmyslitelně patřila a zároveň vždy zjara byla domovem strakapouda. Proto jsme se rozhodli zapojit do celosvětové kampaně s názvem "Miliarda stromů pro planetu Zemi". Společně s Technickými službami města žáci naší školy provedou výsadbu mladého červeného buku na nevyplněné, osamocené, prázdné místo před budovou školy a zároveň se zavážou o tento strom pečovat. Děkujeme všem za podporu této akce.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol