ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Od 5. do 7. 11. organizujeme opět pro žáky školy sběr starého papíru.

Vy všichni, kterým není životní prostředí lhostejné, máte možnost spolupodílet se na této akci. Způsob je velice jednoduchý. Buď můžete dopravit kdykoli v dopoledních hodinách v pracovní dny do naší školy jakékoliv množství papíru nebo stačí zavolat na tel. číslo 499620190 či 731579633 a my si tento papír sami od Vás rádi do 7. listopadu 2007 odvezeme.

Děkujeme všem za podporu této akce.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol