V letošním školním roce jsme nezapomněli na mezinárodní matematickou soutěž KLOKAN. Soutěž vznikla v Austrálii a dnes probíhá v mnoha zemích světa.

Česká republika se k nim připojila poprvé v roce 1995 a v posledních letech se jí účastní více 300 000 žáků českých škol.
Soutěž je rozdělena do šesti kategorií: Cvrček, Klokánek, Benjamín, Kadet, Junior a Student pro žáky od 2. ročníků základních škol až po studenty 4. ročníků středních škol vždy po dvou ročnících.
A jak dopadli žáci na naší škole? Přečtěte si jména těch nejúspěšnějších.

CVRČEK (2. a 3. ročníky):
Matěj Kubíček 66 bodů z 90
Karolína Ježková 65
Kateřina Škopová 61

KLOKÁNEK (4. a 5. ročníky):
Adam Sziemeister 104 bodů ze 120
Ondřej Berger  93
Rob Chrisstoffels  89

BENJAMÍN (6. a 7. ročníky):
Adriana Klučárová 71 bodů ze 120
Marek Malich  66
Dita Mádlová   64

KADET (8. a 9. ročníky):
Jan Mencl  84 bodů ze 120
Adéla Zajícová  59
Daniel Šmíd   58

V červnu se dozvíme, jak si naši žáci vedli v porovnání s dětmi okresu Trutnov a Královéhradeckého kraje.

Mgr. Marta Mokrá, učitelka matematiky

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol