ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

S blížícími se svátky jara přišly si děti do školy opět načerpat inspiraci pro výzdobu svých bytů.

Tři stanoviště vítala krásnými a přitom jednoduchými zvířátky, které zvládly i děti z prvních ročníků. Pravda, paní učitelky jim musely být občas trochu nápomocné. Ale i tady platilo, že „s chutí do toho a půl bylo hned hotovo.“  Překrásné slepičky, zajíčci a ovečky na zavěšení vyrostli pod rukama svých tvůrců, kteří si dávali opravdu záležet. Nůžky, lepidla a fantazie spolu s tavnými pistolkami vykouzlily unikátní a jedinečné výrobky. Nikdo nezahálel, jen ti rychlejší mohli déle posvačit. Dopoledne uteklo jako voda a my se jen můžeme těšit  na další příjemně strávené dopoledne v družině, které pro nás v budoucnu paní vychovatelky a paní učitelky z 1. stupně připraví. Moc děkujeme. 

Mgr. Stanislava Vojtíšková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol