ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 27. 1. 2016 se naše škola zúčastnila akce DDM Klání malých školáků. Soutěžila pětičlenná družstva čtyř dvorských škol.

Naši Podharťáci byli nominováni svými spolužáky ze 3. – 5. tříd. Za 3. třídu byl vybrán Matouš Flégr, za 4. třídu Petr Škop a Jirka Slabý, za 5. ročníky Markéta Žižková a Adam Sziemeister. Děti plnily úkoly v oblastech jazykovědy, přírodovědy, společenských věd, sportu, hudby apod. Naši si vedli úspěšně a vybojovali krásné 3. místo. Tímto gratulujeme všem soutěžícím a děkujeme všem, kteří naše družstvo podporovali nejen hlasitým fanděním, ale i vlastnoručně vyrobenými transparenty. Odměnou byl dárkový balík s odměnou pro každého soutěžícího a stolní hra „Chci být lékařem“, která byla předána do Školního klubu. 

Mgr. Marta Mokrá a Mgr. Lucie Ježková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol