ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Prvňáčci ze třídy "U krtečka" dnes dostali svoje první vysvědčení. Nesměl chybět krteček,

který přinesl všem dětem za odměnu lízátko. Další sladkou odměnou byl dort s velkou marcipánovou jedničkou.  Společně s pěkným vysvědčením, na kterém měly všechny děti zasloužené samé jedničky, si odnesly domů i barevného smajlíka, který je bude provázet druhým pololetím školního roku.
Sejdeme se opět v pondělí a budeme společně poznávat nová písmenka a počítat spoustu příkladů a také začneme psát perem. 

Mgr. Ivana Pešťáková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol