ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Tak jsme se konečně dočkali! Naše třídní paní učitelka s námi z 10. na 11. září přespala ve škole.

V 17 hodin jsme v plném počtu a celí nedočkaví čekali před školou na paní učitelku Codrovou. Ihned jsme se "zabydleli" ve třídách a vyrazili na bowling do restaurace U Lemura. S nadšením jsme odehráli všech 10 kol. Poté jsme se vrátili do školy, kde část třídy vařila večeři (špagety) a část třídy připravovala nocleh. Po večeři jsme hráli hry, ale také jsme se učili – proběhla hodina výtvarné výchovy. Každý z nás si nakreslil svůj monogram jako corpus delicti, že jsme zde opravdu strávili noc.

Přesunuli jsme se do tělocvičny, kde někteří z nás hráli florbal, a pak hurá na kutě. Aby se nám lépe usínalo, pustili jsme si film. Ráno po skvělé snídani jsme všichni, jako každý všední den, usedli do svých lavic. Děkujeme paní Weiglové a naší spolužačce Hele Petrové za vynikající snídani a také paní učitelce za další skvělý zážitek.

zapsala: Natálie Špůrová a Veronika Havlíková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol