ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Uprostřed prázdnin čekal na děti z Podhartě již tradiční tábor, který pro ně připravují učitelé už s předstihem. V neděli 5. 8. jsme přijeli do penzionu Na Hrádku.

Ještě v neděli večer jsme si hledali výstroj, kterou jsme potřebovali k hledání pokladu. Výstrojí byla barevná trička s názvy: Čerti, Vodníci, Rytíři a Bílé paní.

Druhý den jsme si v družinách vyrobili maskoty a vlajky. Po obědě se konala finská stezka, na které jsme plnili různé disciplíny. Večer spolu jednotlivé týmy zápasily ve vybíjené. Vítězný tým pak hrál s učiteli a našimi íčky (pomocní instruktoři ze sedmého ročníku). V úterý a čtvrtek nás čekaly podobné soutěže - například sběr ovoce, který nám ztěžovali učitelé ( predátoři ) a íčka, olympiáda, boj o balon a přetahovaná.

Ve středu jsme absolvovali celodenní výlet do Nového Města n/M a Pekla. Dal nám pořádně zabrat. Poslední den se jednotlivé týmy snažily najít části Frymbulína a později i poklad. Každý si koupil za peníze - hraďáky nějakou odměnu. Tábor se vydařil, počasí přálo a už se těšíme na příští rok.

Lucka Serbousková a Eliška Školníková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol