ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 1. 6. 2015 na Den dětí se 6. B s p.uč. Lenkou Paťavovou a p.vych. Nikolou Prouzovou vydala na školní výlet.

Autobusem jsme dojeli do Pece pod Sněžkou, odkud jsme si vyšlápli Obřím dolem na Sněžku. Cesta byla plná zážitků. Na nejvyšším vrcholu pěkně foukalo, a tak jsme se zastavili na horký čaj v České Poštovně. Ze Sněžky jsme došli skrze rašeliniště až na Luční boudu, kde jsme se ubytovali. Po chvilkovém odpočinku jsme ještě vyrazili na procházku na Výrovku a zpět. Cestou jsme si užívali poslední sníh. Na Luční boudě nám dali výtečnou večeři. Po ní jsme měli přednášku o historii Luční boudy a prohlédli jsme si místa, kam se běžný turista nedostane. Zajímavé byly sádky s pstruhy. Druhý den jsme si po vydatné snídani zabalili své věci a cestou podél Bílého Labe jsme došli až do Špindlerova Mlýna, odkud jsme jeli autobusem domů. Sice jsme ušli hodně kilometrů, ale moc jsme si to užili. 

žáci 6. B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol