ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V rámci zvýšení atraktivity technických oborů navštívili žáci 8. ročníku ZŠ Podharť koncem května společnost Stránský a Petržík s.r.o., která zaměstnává kvalifikované pracovníky v této oblasti. Cílem exkurze bylo ukázat žákům, jaké příležitosti a možnosti technické obory přinášejí a možné budoucí uplatnění v této sféře.  V dětech je obrovský poteciál, a pokud se včas nepodchytí, snadno opadne. Klesající zájem žáků o tyto obory vnímáme jako závažný problém současného trendu ve vzdělávání, svým žákům chceme proto poskytnout rozhled a možnost vyšší konkurenceschopnosti na trhu práce.
Poděkování patří vedení společnosti Stránský a Petržík s.r.o, která žákům představila moderní provoz a ukázala jim, že technické obory mají budoucnost.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol