ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V rámci hudební výchovy si připravili naši spolužáci hudební představení. Nejdříve Justýna Anna Malá představila hudební nástroj,

na který se učí v ZUŠ – housle. Připravila si program, kde nám vysvětlila složení houslí, i skladby, které bude hrát. Druhý spolužák Jiří Slabý se učí na violoncelo. Moc hezky nám popsal, z čeho se jeho hudební nástroj skládá, kde má „duši" a jak se o něj musí starat. Také měl připravený program a hudební ukázky. Zcela neplánovaně nabídl Justýnce, aby si zahráli společně. Všichni žáci ve třídě se zájmem poslouchali a spolužákům hodně tleskali. Justýnka a Jiřík potěšili i žáky prvních tříd, kterým připravené skladby zahráli. 

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol