ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci naší třídy si začínají připravovat zajímavé referáty k právě probíranému učivu. V posledních hodinách prvouky, kdy jsme probírali léčivé rostliny,

si připravily Kačenka Bořková a Karolínka Haková ukázku rostlin. Za pomoci maminek nasbíraly bylinky, popsaly je a ke každé bylince měly připravené povídání, jaké má léčivé účinky. Všechny bylinky, které děvčata přinesla, jsme si nechali ještě ve třídě.
Tato hodina měla pokračování, kde jsme měli ochutnávky salátů a pažitky, které si připravili- Verunka Šmídová a Jára Kortan. Spolužákům moc děkujeme  a těšíme se na další zajímavé referáty, tentokrát o zvířatech. 

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol