ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Bubenická show skupiny Wildsticks ohromila 29. ledna žáky celé naší školy. Bicí soubor žáků ZUŠ a studentů Konzervatoře České Budějovice seznámil naše žáky s bicími nástroji a jejich užitím v různých hudebních stylech jako je klasická, popová, jazzová, rocková a latinsko -  americká hudba. Tímto vystoupením bubeníci seznámili mládež s nástroji, se kterými se obyčejně nesetkají. Mohli jsme slyšet tóny marimby, vibratonu, tom – tomy nebo conga. S velkým úspěchem se setkala ta část programu, kde si vybraní žáci mohli zkusit své rytmické cítění na různé bicí nástroje a za odborného dozoru zahrát s bicím souborem. 

Mgr. Elena Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol