ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 28. ledna žáci 1. tříd navštívili Městskou knihovnu Slavoj u příležitosti slavnostního pasování na čtenáře.

Děti přivítal nešťastný král Abecedník, kterému zmizela některá písmenka z pohádkových knížek. Písmenka z knížek vyjídal skřítek Písmenkožrout. Knížky mohly zachránit jedině děti vyluštěním hádanky a doplněním chybějících písmenek do básničky. Tento úkol zvládly hravě. Písmenkžrout z knihovny utekl a písmenka se vrátila zpět do knížek. Na závěr král Abecedník pasoval naše prvnáčky na čtenáře a odměnil je průkazkou čtenáře a pamětním listem. Dopoledne prožité v knihovně se dětem líbilo a už se těší na březnovou návštěvu dětského oddělení. 

Mgr. M. Kubicová a Mgr. D. Šrámková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol