ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Poslední týden před zimními prázdninami jsme ze čtvrtka na pátek opět po roce přespali ve škole. Ale již ráno jsme pod stromečkem našli dárečky od Ježíška –

naše trička Deváťák 2015. V tričkách jsme úspěšně odehráli a odfandili školní turnaj v basketu a florbalu. Navečer jsme se opět sešli ve škole, vyrazili jsme si zahrát bowling, připravili jsme si večeři, poseděli u stromečku a rozdali si často velmi originální dárky. Pak jsme měli malý ohňostroj a připili jsme si na naše úspěšné ukončení základní devítileté docházky. Ale legrace a smích stále pokračoval až dlouho do noci. 

Marta Mokrá a Deváťáci

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol