ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již tradičně pořádá naše škola předvánoční akci Podharťské čertoviny, abychom společně oslavili dobu předvánoční, dobu adventu.

Letos chodili čerti po škole nejen ve čtvrtek, ale i v pátek a zavítali dopoledne i do mateřské školy ve Slunečné ulici a dětského domova. Ve čtvrtek 4. 12., tedy o den dříve, tak zněl současně i podtitulek akce, navštívilo naši školu více než 160 dětí, které plnily na 8 stanovištích někdy andělské a někdy po čertech těžké úkoly.
Malí návštěvníci si mohli projít andělskou dráhu, vyrobit svícen, andělíčka k zavěšení, vánoční pytlíček nebo stojánek na ubrousky. Nechyběly ani hádanky s překvapením či ochutnávka vánočních dobrot. Do obrovské čertovské pusy děti naházely spoustu balonků a na stanovišti hudebním si všichni zazpívali vánoční koledy. A kdo znal nějakou vánoční písničku nebo básničku, měl vyhráno u Mikuláše - dostal nádherný adventní kalendář s motivem našeho města, který nám sponzorovala firma Carla, za což jí mnohokrát děkujeme. Poděkování patří i všem obětavým pedagogům, kteří se na přípravě i průběhu podíleli. 

Mgr. Elena Lahučká

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol