ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Pátek 5. 12. 2014 proběhl na ZŠ Podharť ve znamení nadpřirozených bytostí Mikuláše, anděla a čertů.

Všemi třídami bez výjimek proběhla skupina vyvolených pekelníku a nebeských postav Mikuláše s andělem. Odměnou dětem za jejich nebázeň, písně, básně a tance bylo pohlazení čertů, andělský úsměv anděla a přání Mikuláše. Samozřejmostí byly také drobné dárky a cukrovinky. Letošní ročník odpadl dobře, všechny děti zůstaly ve škole, odnesen nebyl nikdo.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol